Christopher Uckerman
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Christopher Uckerman

Za swe Uckerove fanove
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja?

Go down 
+5
Alma Rey
*Dulce Sandra*
_Andjela y Torres_
UcKeRmAn'S GiRlFrIeNd
topsecret
9 posters
AuthorMessage
topsecret
Ucker admin
Ucker admin
topsecret


Posts : 137
Join date : 2008-07-01
Age : 32

Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Empty
PostSubject: Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja?   Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Icon_minitimeMon Jul 07, 2008 10:53 pm

Ja mislim da jeste, i to veoma. Sta vi mislite?
Back to top Go down
UcKeRmAn'S GiRlFrIeNd
Ucker admin
Ucker admin
UcKeRmAn'S GiRlFrIeNd


Posts : 86
Join date : 2008-06-19
Location : U Uckerovom srcu

Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Empty
PostSubject: Re: Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja?   Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 2:31 am

jeste....vrlo je teshko.lako je biti okruzen prijateljima ali oni pravi se teshko nalaze....
Back to top Go down
http://ucker.niceboard.net
_Andjela y Torres_
Ucker admin
Ucker admin
_Andjela y Torres_


Posts : 11
Join date : 2008-06-30
Age : 30
Location : Forever in your heart....

Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Empty
PostSubject: Re: Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja?   Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 2:54 pm

Jeste narawno......uglawnom su swi iskwareni....ne mozes bash swima da wrijesh....druze se sa tobom iz koristi....manogo puta sam se pokajala i plakala zbog "prijatelja"....imala sam kao 3 naj frendice...a sad imam samo 1 i to wrednu koju znam od 1999....i sa njom deli bash swe...zna swe o meni i ja o njoj....
Back to top Go down
*Dulce Sandra*

*Dulce Sandra*


Posts : 10
Join date : 2008-07-08

Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Empty
PostSubject: Re: Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja?   Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Icon_minitimeTue Jul 08, 2008 11:02 pm

jeste
Back to top Go down
Alma Rey
Ucker admin
Ucker admin
Alma Rey


Posts : 174
Join date : 2008-07-08
Location : con Alma a donde sea

Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Empty
PostSubject: Re: Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja?   Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Icon_minitimeThu Jul 10, 2008 12:16 pm

Da
Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? W1u-ANAHI-
Back to top Go down
joja

joja


Posts : 167
Join date : 2008-07-08
Age : 32
Location : Sa Benjom na pustom ostrvu!!!

Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Empty
PostSubject: Re: Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja?   Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Icon_minitimeFri Jul 11, 2008 10:33 am

Naravno da je tesko...sad svi gledaju finansijsku situaciju,kako se oblace,sta voze... Rolling Eyes
Nazalost sve je manje ljudi koji zele da upoznaju druga ili drugaricu,i da se druze sa njima zbog toga kakvi su iznutra!
Back to top Go down
@lex_RBD




Posts : 4
Join date : 2008-07-13

Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Empty
PostSubject: Re: Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja?   Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 2:11 pm

ma i ja sam imala dwe najbolje drugarice,koje su me jako iznewerile i razocarale,tako da sada pazljiwo biram prijatelje,obicno se druzim sa mladjim od mene,oni su mi nekako iskreniji...
Back to top Go down
Angie_Fan_de_Dul_y_Ucker

Angie_Fan_de_Dul_y_Ucker


Posts : 68
Join date : 2008-07-23
Age : 28
Location : En corazon de Dulce y Ucker!!!

Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Empty
PostSubject: Re: Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja?   Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 1:17 pm

Slazem se da je tesko naci pravog prijatelja u danasnje vreme!!!
Back to top Go down
***Dulce Alexandra***

***Dulce Alexandra***


Posts : 54
Join date : 2008-07-16

Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Empty
PostSubject: Re: Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja?   Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Icon_minitimeSat Jul 26, 2008 12:18 am

Da, veoma je tesko naci PRAVOG prijatelja...Ja sam imala dosta drugarica koje sam smatrala "najboljim"...Ali su me nekako izdale....Samo gledaju kako da mi naprave neku stetu.....I strasno su ljubomorne....Recimo, kada sam ja, oko Nove Godine, krajeve kose ofarbala u crveno, jedna drugarica, koja mi je bila medju najboljima, koliko je htela da lici na mene, i to....ONA JE PRAMENOVE KOSE FLOMASTERIMA OBOJILA U CRVENO......MISLIM, KATASTROFA!!!! ! !! ! !! ! ! !! !! !
Ja sada imam jednu drugaricu, koja mi je najbolja...I stvarno je THE BEST.....
Back to top Go down
Sponsored content





Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Empty
PostSubject: Re: Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja?   Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Da li je u danasnje vreme tesko naci pravog prijatelja?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Christopher Uckerman :: Prijateljstvo-
Jump to: